SLUŽBY IT

Predaj HW a SW

Medzi naše hlavné služby patrí predaj hardware a software. Našu ponuku tvoria výrobky popredných svetových výrobcov hardware, ako aj výrobcov software.

Čítať viac
Servis počítačov

K najdôležitejším službám poskytovaným naším klientom patrí servis stolných počítačov. Hlavný dôraz kladieme na prístup ku zákazníkovi a jemu poskytovaných služieb.

Čítať viac
Servis notebookov

Riešime akékoľvek problémy so softwarovým prostredím alebo hardwarom. Diagnostikujem a zameriavame sa na najpoužívanejšie komponenty.

Čítať viac
Servis a čistenie tlačiarní

Vykonávame profesionálny pozáručný servis a opravy tlačiarní / laserových, atramentových a ihličkových /. Najčastajšími značkami sú HP, Canon, Toshiba a Minolta.

Čítať viac
Servis APPLE - počítače a notebooky

Riešime akékoľvek problémy so softwarovým prostredím alebo hardwarom. Hlavná diagnositka sa zameriava na najpoužívanejšie komponenty ako je kontrola pevných diskov, pamätí. Pri výmene dielov dbáme na uchovanie dát klienta.

Čítať viac
Inštalácia projekčnej techniky

Realizujeme fyzickú inštaláciu projektorov, projekčných plátien s inštaláciou stojanov. Podľa Vášho priestoru prerátame akú šošovku potrebujete a navrhneme Vám presný model projektora podľa Vaších požiadaviek.

Čítať viac
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.